18 ЛЮТОГО 2021 року
18 лютого відбудеться прес-показ художнього фільму «Пам'ятай мене» за участю акторів, які виконували ролі в фільмі, народних артистів України Людмили Кадочнікової та Остапа Ступки, а також Юрія Громового та Ірини Сопонару.
Синопсис
Пенсіонерка Галина Іванівна останні кілька років має проблеми з пам'яттю через хворобу Альцгеймера. Саме тому її син Олександр проявляє надмірну опіку і забороняє мамі виходити з дому. Вона давно вже змирилася з домашньою самоізоляцією, проте один раз на рік їй просто необхідно покинути будинок. І цей день – зустріч однокласників, де Галина Іванівна сподівається зустріти свою шкільну любов. Її син всіляко намагається перешкодити в цьому, бо кожного разу зі старенькою трапляються якісь проблеми. Винахідлива пенсіонерка йде на різні хитрощі, щоб будь-яким чином потрапити ввечері до школи. Вона розраховує зустрітись там зі своїм шкільним коханням Геннадієм, який всі попередні 60 зустрічей однокласників ігнорував. Але Галина Іванівна впевнена, що цього разу кохання, витримане десятиліттями, все ж завітає на щорічну подію.
Режисер
Сергій Зейналов
Жанр
Драма, Комедія, Мелодрама, Романтика
Країна
Україна
Сценаристи
Мар'яна Мацьків, Ярослав Водвуд, Лідія Гужва, Сергій Українець, Кирило Прядко, Юлія Бодак
Продюсери
Дмитро Закалюжний, Сергій Касторних, Олександр Авшаров, Євген Власюк.
Актори
Лариса Кадочникова, Остап Ступка, Юрій Громовий, Ірина Сопонару
В ролях
Лариса Кадочнікова
Остап Ступка
Юрій Громовий
Ірина Сопонару
На показ запрошені представники кіноіндустрії, серед яких виконавчий директор української кіноакадемії та ОМКФ Анна Мачух, голова Держкіно Марина Кудерчук, керівник національної кінематеки України Тарас Босак, продюсери Володимир Яценко, Ольга Пантелеймонова, Максим Асадчій, Олексій Гладушевський, Іван Букрєєв, Анна Паленчук, Ірина Вратарева, Ольга Матат, актори, режисери та кінодіячи Ахтем Сейтаблаєв, Алік Шпилюк, Валентин Шпаков, Олег Борщевський та інші.
Фільм був придуманий і знятий в рамках двомісячного сценарного курсу Top Script кіношколи ProCut.

Після показу відбудеться неформальне спілкування запрошених гостей на тему можливостей подальшого розвитку української кіноіндустрії.

Також перед показом відбудеться майстер-клас для сценаристів, спікерами якого виступлять сценарист Сергій Касторних, продюсерка та шоуранер Ірина Вратарева і режисерка Крістіна Тинькевич. Майстер-клас організований кіношколою ProCut та найбільшою базою даних аудіовізуального сектору України DzygaMDB спеціально для сценаристів, які хочуть приймати участь в найбільшому українському онлайн-пітчингу проектів, що відбудеться 25-26 лютого.
Перший такий пітчинг відбувся минулого року і сценаристи з усієї країни подали 564 заявки та презентували проекти кільком десятками продюсерів. Ініціатором заходу став Сергій Касторних, організаторами виступили DzygaMDB і українська кіноакадемія за підтримки Одеського міжнародного кінофестивалю.


Чекаємо на вас у кінотеатрі «Планета кіно» в ТРЦ Blockbuster за адресою проспект Степана Бандери, 34В
13.00 - початок майстер-класу
15.00 – прес-конференція та показ фільму
Акредитація
Акредитацію просимо підтвердити до 15.02.2021
ТОВ "ПроКат Студио"
info@procut.com.ua